Хотіла кинути дитину: Спливли деталі про дівчину, яка вистрибнула з вікна пологового будинку в Кривому Розі

19-річна дівчина, яка вистрибнула з вікна пологового будинку в Кривому Розі Дніпропетровської області, мала намір відмовитися від новонародженої доньки. Про те, що дитина їй не потрібна, новоспечена мати заявила медикам відразу після пологів. Дівчина поводилася нервово й обговорювала телефоном свою ймовірну втечу з медустанови. Про це розповіли в пологовому будинку №1 кореспондентам "Першого Міського", передають Патріоти України.

Як повідомили в медустанові, дівчина не знала, на якому вона терміні вагітності, раніше не ставала на облік і думала, що перебуває на перших місяцях. Однак перейми в неї почалися в кареті швидкої допомоги, і дитина з'явилася на світ у автомобілі. Замість гінекологічного відділення, куди її везли на огляд, мати потрапила до пологового, коли стало зрозуміло, що почалися перейми. Малюк народився на сьомому місяці. Вага становить всього один кілограм. Недоношене немовля у вкрай тяжкому стані відправили в перинатальний центр. Зараз воно перебуває на штучній вентиляції легень.

Крім того, після пологів 19-річна дівчина заявила, що дитина їй не потрібна. Містянка поводилася неспокійно та обговорювала з кимось телефоном свою ймовірну втечу. А вранці її закривавлене тіло знайшли на асфальті під вікнами пологового будинку. Зараз правоохоронці розглядають версію самогубства. Відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 КК України, але остаточні висновки можна буде зробити, коли слідство завершиться.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...