
Безвісти зникла кілька днів тому 61-річна жителька села Кустин на Рівненщині сама повернулася додому, повідомивши, що хотіла побути наодинці. Про це інформує поліція Рівненської області, передають Патріоти України.
За даними правоохоронців, 27 листопада житель села Кустин повідомив поліцію про те, що його матір три дні тому пішла з дому та до того часу не повернулася. Телефон жінки був вимкнений. Пошуки власними силами результату не дали, тож рідні звернулися до поліції.
Для встановлення місцеперебування жінки залучили працівників карного розшуку, оперативні служби, а також засоби масової інформації. Ввечері 30 листопада жінка повернулася додому. Вона пояснила, що весь цей час перебувала у столиці, адже хотіла побути наодинці.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...