Хотіла побути наодинці: Безвісти зникла жителька Рівненщини сама повернулася додому

Безвісти зникла кілька днів тому 61-річна жителька села Кустин на Рівненщині сама повернулася додому, повідомивши, що хотіла побути наодинці. Про це інформує поліція Рівненської області, передають Патріоти України.

За даними правоохоронців, 27 листопада житель села Кустин повідомив поліцію про те, що його матір три дні тому пішла з дому та до того часу не повернулася. Телефон жінки був вимкнений. Пошуки власними силами результату не дали, тож рідні звернулися до поліції.

Для встановлення місцеперебування жінки залучили працівників карного розшуку, оперативні служби, а також засоби масової інформації. Ввечері 30 листопада жінка повернулася додому. Вона пояснила, що весь цей час перебувала у столиці, адже хотіла побути наодинці.

Чи може виїхати за кордон чоловік, дружина якого має інвалідність - пояснення адвоката

понеділок, 26 лютий 2024, 9:53

В Україні знову подовжили воєнний стан та загальну мобілізацію. Тож чи може виїхати за кордон чоловік, у якого дружина має II групу інвалідності та які документи для цього потрібні. Про це розповів адвокат Андрій Межирицький, передають Патріоти Украї...

Готуйте до сюрпризів! Кінець зими та початок весни в Україні будуть аномальними - ось чого чекати

понеділок, 26 лютий 2024, 9:26

Тепла, як для лютого, погода, яка встановилася в Україні в останні дні, збережеться і нового тижня, передають Патріоти України. Метеоролог Ігор Кібальчич прогнозує, що найближчим часом опади не очікуються — у країні встановився антициклональний тип атм...