
В центрі Одеси з висоти третього поверху зняли жінку, яка лізла до сусідів, інформують Патріоти України.
Як повідомили журналістам у прес-службі Головного управління ДСНС в Одеській області, подія сталася 20 травня у Приморському районі міста, на вулиці Коблівська. За даними управління, приблизно о 19:10 в службу спасіння надійшов виклик про допомогу.
"З’ясувалося, що громадянка, 1980 року народження, намагалась перелізти з балкону на балкон на рівні 3-го поверху та застрягла", - розповіли у прес-службі.
Рятувальники за допомогою висувної драбини повернули бідолашну на землю.
Також у соцмережах з’явилось відео, яке зробили в цей час випадкові перехожі. На ньому зафіксовано жінку у чорних штанцях та жовтій кофті, яка майже "на розтяжці" намагається встояти на випуклості стіни. Видно, що вона не може рушити зміна і на значній висоті (близько десяти метрів) буквально "прилипла" до фасаду житлового будинку.
Також люди зафіксували, як рятувальники, які прибули на місце, висунули драбину, щоб постраждала могла спуститися. Одесити жартують, що у місті з'явилася "жінка-павук". За деякими даними, вона таким чином вирушила на вечірку і своєю раптовою появою хотіла здивувати сусідів.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...