Хотіли "відпочити від мирського життя": Під Києвом двоє дівчаток-підлітків влаштували небезпечні розваги на рейках

Школярки перелякали машиніста, який викликав поліцію.

В місті Ірпінь під Києвом двоє неповнолітніх дівчат бавилися на залізничних коліях і лягали на землю прямо перед потягом. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на відділ комунікації поліції Київської області.

Увечері до правоохоронців міста Ірпінь зателефонував машиніст потягу й сказав, що між коліями лежить нежива людина. На місце події прибуда слідчо-оперативна група.

За два метри від залізниці, у місці, де розходилися колії, двоє 14-річних дівчат лягли на землю і тим самим налякали машиніста потягу - він сприйняв їх за мертвих. Правоохоронцям підлітки розповіли, що не хотіли вкоротити собі віку, а просто "лягли відпочити від мирського життя".

Дітей відвезли до відділу поліції та викликали батьків. Зараз правоохоронці вирішують, чи притягувати їх до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...