Хотіли "відпочити від мирського життя": Під Києвом двоє дівчаток-підлітків влаштували небезпечні розваги на рейках

Школярки перелякали машиніста, який викликав поліцію.

В місті Ірпінь під Києвом двоє неповнолітніх дівчат бавилися на залізничних коліях і лягали на землю прямо перед потягом. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на відділ комунікації поліції Київської області.

Увечері до правоохоронців міста Ірпінь зателефонував машиніст потягу й сказав, що між коліями лежить нежива людина. На місце події прибуда слідчо-оперативна група.

За два метри від залізниці, у місці, де розходилися колії, двоє 14-річних дівчат лягли на землю і тим самим налякали машиніста потягу - він сприйняв їх за мертвих. Правоохоронцям підлітки розповіли, що не хотіли вкоротити собі віку, а просто "лягли відпочити від мирського життя".

Дітей відвезли до відділу поліції та викликали батьків. Зараз правоохоронці вирішують, чи притягувати їх до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...