Хотіли здати на металобрухт: У Чернігові знайшли винуватців поломки сигналу повітряної тривоги

У Чернігові встановили особи людей, через яких деякий час у місті не працював сигнал повітряної тривоги. Кабелі були вкрадені. Про це розповів співробітник пресслужби Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Сергій Гузь у коментарі "Суспільному" 12 жовтня, передають Патріоти України.

За його словами, до злочину причетні двоє жителів Чернігова. Вони крали кабелі забезпечення оповіщення про повітряні тривоги, щоб у майбутньому здати їх на металобрухт.

За цим фактом співробітники правоохоронних органів уже відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). В умовах воєнного або надзвичайного стану санкція такої статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Слідчі дії у цій справі тривають, а особи зловмисників не розкриваються.

Повітряна тривога в Чернігові: подробиці поломки

З 11 жовтня в місті перестала працювати система повітряної тривоги через технічну неполадку. Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус зазначив, що відновлювальні роботи вже почалися.

"Через технічні проблеми в Чернігові тимчасово не вмикаються сирени. Для усунення несправності вже працюють фахівці АТ "Укртелеком". Слідкуйте за повідомленнями на офіційних каналах, а також через додаток "Повітряна тривога", — ідеться в повідомленні.

Пізніше В'ячеслав Чаус зазначив, що систему було пошкоджено навмисне, однак у другій половині дня вдалося ліквідувати наслідки.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...