Хотіли зробити "прикольне" відео: З'явилися деталі загибелі 15-річного підлітка на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині загинув 15-річний підліток, який подихав газом з балона для заправки побутових приладів. Смерть настала миттєво. Пристрій, швидше за все, з газом-ізобутаном, придбала в магазині його 14-річна дівчина. Разом з ще одним другом вони прийшли на городи на околиці міста. Коли Микола після першого ж вдиху впав без ознак життя, підлітки покликали на допомогу, зазначають Патріоти України.

У поліції інцидент кваліфікували як нещасний випадок, а в магазині ці газові балони вже прибрали з продажу. Продавщиця пояснила, що знала, що дітям продавати заборонено, але дівчина сказала, що вже доросла. "Це перший раз. Ніколи не було, щоб вони приймали їх. Перепитавши. Вони сказали: "Ми для Тік-Ток, для приколу", як вона пояснила. На цьому все і закінчилося", - розповіла адміністратор магазину.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...