
На Дніпропетровщині загинув 15-річний підліток, який подихав газом з балона для заправки побутових приладів. Смерть настала миттєво. Пристрій, швидше за все, з газом-ізобутаном, придбала в магазині його 14-річна дівчина. Разом з ще одним другом вони прийшли на городи на околиці міста. Коли Микола після першого ж вдиху впав без ознак життя, підлітки покликали на допомогу, зазначають Патріоти України.
У поліції інцидент кваліфікували як нещасний випадок, а в магазині ці газові балони вже прибрали з продажу. Продавщиця пояснила, що знала, що дітям продавати заборонено, але дівчина сказала, що вже доросла. "Це перший раз. Ніколи не було, щоб вони приймали їх. Перепитавши. Вони сказали: "Ми для Тік-Ток, для приколу", як вона пояснила. На цьому все і закінчилося", - розповіла адміністратор магазину.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...