Хотіли "відмитись": Суд прийняв рішення по апеляціях Зайцевої і Дронова

Судді апеляційного суду Харкова оголосили рішення на розгляд апеляції Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.Вони оскаржували вирок у справі масштабної аварії на вул. Сумській, повідомляють Патріоти України.

Суд не задовольнив обидві апеляції. Суддя постановив стягнути по 450 тисяч гривень з кожного. Зміни, що стосуються апеляції Зайцевої - замість співвідношення 30-70 в позовах буде 50-50.

Олена Зайцева і Геннадій Дронов проходили обвинуваченими у справі про масштабну ДТП на вулиці Сумській. Обидва отримали по 10 років в'язниці. В апеляції водій авто, яке розчавило 6 чоловік на тротуарі, просила 5 п'ять років умовного терміну. Інший засуджений хотів, щоб його виправдали, адже винним в аварії себе не вважає.

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...