Хотів довести, що Земля - пласка: У США трагічно загинув винахідник (відео)

Експерименти Фьюза, якого називали «Божевільний Майком», могли закінчитися сумно ще в 2018 році, коли після посадки експериментального транспортного засобу він сильно пошкодив спину.

У США під час запуску ракети загинув 64-річний інженер-любитель Майк Фьюз. Інцидент стався під час серії дослідів, метою яких було довести, що Земля насправді - пласка, передають Патріоти України.

У мережі з'явилося відео останніх хвилин життя чоловіка.

У саморобного літального апарату неправильно спрацював посадковий парашут, і частина ракети разом з випробувачем на повній швидкості врізалася в землю. Зазначимо, що досліди Фьюза, якого називали «Божевільний Майком», могли закінчитися сумно ще в 2018 році, коли після посадки експериментального транспортного засобу він сильно пошкодив спину.

Земля пішла під воду: Ліванці продемонстрували наслідки жахливої трагедії в Бейруті

середа, 5 серпень 2020, 19:45

Більше 250 тис. жителів Бейрута залишилися без даху над головою. У Мережі з’явилися супутникові знімки до і після масштабного вибуху у порту Бейрута. Фотографії були опубліковані в Twitter-акаунті компанії Airbus Space, передають Патріоти України. Знім...

Не минуло і півроку: На ресторан Тищенка "Велюр" склали протокол

середа, 5 серпень 2020, 19:38

Нацполіція перевірила роботу ресторану "Велюр" нардепа Миколи Тищенка та склала протокол. Це сталося завдяки наполеливості журналістів. Бо самі правоохоронці, котрі рапортують про численні рейди Задля підтримки карантину, чомусь самі до закладу пана пр...