Хотів мати такого вдома: Москвич спробував викрасти... Леніна з Мавзолею

В ніч проти 6 лютого у Москві відбулася зухвала спроба проникнути в Мавзолей з метою викрасти тіло Володимира Леніна, повідомляють Патріоти України.

Як пише MK.RU, поліція РФ затримала 42-річного чоловіка у нетверезому стані, який намагався викрасти тіло Леніна з Мавзолею. "42-річний москвич вночі прийшов на Червону площу та спробував відчинити двері Мавзолею", - заявили в російській поліції.

Чоловік під час допиту зізнався, що прийшов до Мавзолею з метою забрати собі додому тіло Леніна. ЗМІ зазначають, що в чоловіка на тлі надмірного вживання спиртного почали розвиватися розлади свідомості.

Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...

У Раді пропонують скасувати пожиттєві пільги для військових: Чим замінять

четвер, 23 березень 2023, 15:44

У Верховній Раді замість пожиттєвих пільг військовослужбовцям пропонують встановити стипендії, які вони отримуватимуть протягом двох-трьох років після демобілізації. Про це повідомила очільниця комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів...