Хотів продати кістки за 300 доларів: Чоловік викопав з могили останки батьків заради покупки мотоцикла

Представник поліції заявив, що це вже п’ятий подібний інцидент за 2019 рік.

У Мозамбіку заарештували чоловіка, який викопав з родинного кладовища тіла своїх родичів заради покупки мотоцикла. Про це повідомляє видання Daily Mail, передають Патріоти України.

Поліція затримала жителя провінції Нампула за підозрою в ексгумації тіл його батьків і дядька. Африканець зізнався, що осквернив могили родичів після зустрічі з якимось підприємцем, який обіцяв йому за їх кістки більше 300 доларів.

«Він сказав мені, щоб я приніс йому кістки людей, які померли не від хвороб. Натомість я б зміг отримати мотоцикл», – пояснив чоловік. Коли він прийшов на місце зустрічі з бізнесменом, його там не виявилося.

Представник поліції заявив, що це вже п’ятий подібний інцидент за 2019 рік. Він пояснив, що зазвичай кістки використовують в магічних ритуалах. На вересні 2018 року повідомлялося про двох нігерійців, які убили сержанта поліції заради виготовлення «мантії-невидимки». Чаклун обіцяв злочинцям виготовити маскувальний одяг, якщо вони принесуть йому очі поліцейського.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...