
Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, заявив, що насправді не збирався нічого підривати, а просто хотів привернути до себе увагу. Про це розповіла на брифінгу міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, передають Патріоти України.
“Перше, що я хочу передати від Олексія, він просить вибачення. Він просить вибачення у всіх, зокрема, у жителів міста Київ за ті незручності, які вони мали вчора через його вчинок. Олексій нам сказав, що він не мав бажання підривати міст і все, що він хотів, це привернути увагу до себе. І це треба розуміти. Найбільше, чого він потребував, – це увагу”, – зазначила вона.
Він каже, що у нього були проблеми з працевлаштуванням на роботу, з відсутністю фінансів, проблеми особистого характеру, додала Коляда. “У нього були проблеми з його дівчиною, тому і вийшла така ситуація. Тому в такому важкому стані він здійснив вчорашній вчинок”, – заявила міністр.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...