
Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, заявив, що насправді не збирався нічого підривати, а просто хотів привернути до себе увагу. Про це розповіла на брифінгу міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, передають Патріоти України.
“Перше, що я хочу передати від Олексія, він просить вибачення. Він просить вибачення у всіх, зокрема, у жителів міста Київ за ті незручності, які вони мали вчора через його вчинок. Олексій нам сказав, що він не мав бажання підривати міст і все, що він хотів, це привернути увагу до себе. І це треба розуміти. Найбільше, чого він потребував, – це увагу”, – зазначила вона.
Він каже, що у нього були проблеми з працевлаштуванням на роботу, з відсутністю фінансів, проблеми особистого характеру, додала Коляда. “У нього були проблеми з його дівчиною, тому і вийшла така ситуація. Тому в такому важкому стані він здійснив вчорашній вчинок”, – заявила міністр.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...