Хотів привернути увагу: Мінер мосту в Києві Белько вибачився і пояснив свій вчинок

Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, заявив, що насправді не збирався нічого підривати, а просто хотів привернути до себе увагу. Про це розповіла на брифінгу міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, передають Патріоти України.

“Перше, що я хочу передати від Олексія, він просить вибачення. Він просить вибачення у всіх, зокрема, у жителів міста Київ за ті незручності, які вони мали вчора через його вчинок. Олексій нам сказав, що він не мав бажання підривати міст і все, що він хотів, це привернути увагу до себе. І це треба розуміти. Найбільше, чого він потребував, – це увагу”, – зазначила вона.

Він каже, що у нього були проблеми з працевлаштуванням на роботу, з відсутністю фінансів, проблеми особистого характеру, додала Коляда. “У нього були проблеми з його дівчиною, тому і вийшла така ситуація. Тому в такому важкому стані він здійснив вчорашній вчинок”, – заявила міністр.

СБУ затримала агента фсб, який коригував удари рф по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:41

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері

середа, 24 червень 2026, 10:27

На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...