
Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, заявив, що насправді не збирався нічого підривати, а просто хотів привернути до себе увагу. Про це розповіла на брифінгу міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, передають Патріоти України.
“Перше, що я хочу передати від Олексія, він просить вибачення. Він просить вибачення у всіх, зокрема, у жителів міста Київ за ті незручності, які вони мали вчора через його вчинок. Олексій нам сказав, що він не мав бажання підривати міст і все, що він хотів, це привернути увагу до себе. І це треба розуміти. Найбільше, чого він потребував, – це увагу”, – зазначила вона.
Він каже, що у нього були проблеми з працевлаштуванням на роботу, з відсутністю фінансів, проблеми особистого характеру, додала Коляда. “У нього були проблеми з його дівчиною, тому і вийшла така ситуація. Тому в такому важкому стані він здійснив вчорашній вчинок”, – заявила міністр.
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...