
Олексій Белько, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, заявив, що насправді не збирався нічого підривати, а просто хотів привернути до себе увагу. Про це розповіла на брифінгу міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, передають Патріоти України.
“Перше, що я хочу передати від Олексія, він просить вибачення. Він просить вибачення у всіх, зокрема, у жителів міста Київ за ті незручності, які вони мали вчора через його вчинок. Олексій нам сказав, що він не мав бажання підривати міст і все, що він хотів, це привернути увагу до себе. І це треба розуміти. Найбільше, чого він потребував, – це увагу”, – зазначила вона.
Він каже, що у нього були проблеми з працевлаштуванням на роботу, з відсутністю фінансів, проблеми особистого характеру, додала Коляда. “У нього були проблеми з його дівчиною, тому і вийшла така ситуація. Тому в такому важкому стані він здійснив вчорашній вчинок”, – заявила міністр.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...