Хотів захистити вболівальника: Зінченко ледь не побився з поліцією (відео)

Збірна України здобула перемогу над Ісландією (2:1) та пробилася на чемпіонат Європи-2024, нагадують Патріоти України.

Після першого тайму головна команда нашої країни поступалася суперникам 0:1, однак у другій половині зустрічі підопічні Сергія Реброва змогли перевернути поєдинок з ніг на голову.

На 54-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок, а наприкінці зустрічі Михайло Мудрик вирвав для збірної України путівку на чемпіонат Європи-2024 — 2:1.

Після матчу уболівальники почали вибігати на поле та фотографуватися з гравцями. Одного з таких затримали. Це помітив Олександр Зінченко, який намагався захистити фана та забрати його з рук поліції.

Повістки в Україні надсилатимуть поштою: У Міноборони назвали дату і пояснили алгоритм

неділя, 16 червень 2024, 7:56

Після 16 липня в ході мобілізації повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою. Надсилати повістки у застосунки "Дія" та "Резерв+", як анонсувалось раніше, не будуть, хоча "це питання ще розглядається". Про це в українському телеефірі повідоми...

Допомога українським біженцям триває: Нідерланди виділять додаткові €10 млн на мовні курси

неділя, 16 червень 2024, 7:50

Нідерландський уряд оголосив про виділення додаткових €10 млн на мовні курси для українських біженців. Про це йдеться на сайті уряду Нідерландів, передають Патріоти України. Вказано, що завдяки виділеним коштам муніципалітети зможуть продовжувати підтр...