
Силовики затримали за підозрою у корупції заступника керівника служби колії регіональної філії АТ "Укрзалізниця" у Києві. Посадовець хотів збагатитися на 10 млн гривень. Про це інформує пресслужба СБУ, передають Патріоти України.
Як зазначають у пресцентрі, викрити посадовця державної компанії вдалося працівникам Служби безпеки, Нацполіції за сприяння керівництва Укрзалізниці. За версією слідства, начальник служби колії регіональної філії вимагав багатомільйонний хабар від керівника однієї зі столичних будівельних компаній.
За це посадовець обіцяв безперешкодно передати підряднику у довгострокову оренду шість гектарів землі, що перебуває на балансі державного підприємства. Ще гарантував пришвидшити процедуру з укладання відповідної документації на рівні Укрзалізниці та Київської міськдержадміністрації.
"У разі відмови платити хабар посадовець погрожував штучними перешкодами під час оформлення технічних паспортів та дозвільних документів на оренду землі", - йдеться у повідомленні. Чоловіка схопили "на гарячому" - у момент передачі першого траншу неправомірної вигоди.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...