
Силовики затримали за підозрою у корупції заступника керівника служби колії регіональної філії АТ "Укрзалізниця" у Києві. Посадовець хотів збагатитися на 10 млн гривень. Про це інформує пресслужба СБУ, передають Патріоти України.
Як зазначають у пресцентрі, викрити посадовця державної компанії вдалося працівникам Служби безпеки, Нацполіції за сприяння керівництва Укрзалізниці. За версією слідства, начальник служби колії регіональної філії вимагав багатомільйонний хабар від керівника однієї зі столичних будівельних компаній.
За це посадовець обіцяв безперешкодно передати підряднику у довгострокову оренду шість гектарів землі, що перебуває на балансі державного підприємства. Ще гарантував пришвидшити процедуру з укладання відповідної документації на рівні Укрзалізниці та Київської міськдержадміністрації.
"У разі відмови платити хабар посадовець погрожував штучними перешкодами під час оформлення технічних паспортів та дозвільних документів на оренду землі", - йдеться у повідомленні. Чоловіка схопили "на гарячому" - у момент передачі першого траншу неправомірної вигоди.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...