Ховали поруч з лимонами: СБУ знайшла в корупціонерів з "Укрзалізниці" пачки грошей у холодильнику (фото)

Служба безпеки України розкрила масштабну корупційну оборудку окремих керівників АТ "Укрзалізниця". Її фігуранти ховали величезні суми грошей просто у коробках та в холодильнику з продуктами. Як повідомляє прес-служба СБУ, схема була організована під час контейнерних перевезень, передають Патріоти України.

Зокрема, посадовці штучно створили для однієї з філій "Укрзалізниці" завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів.

Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. Надалі такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку.

"Співробітники СБУ в межах розпочатого кримінального провадження задокументували виведення у тінь через рахунки фірм з ознаками фіктивності понад 4 мільйони гривень. Гроші були привласнені організаторами та учасниками протиправної схеми", – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків у Києві та Одесі в службових приміщеннях "Укрзалізниці" та офісі комерційної структури правоохоронці виявили оригінали печаток компаній із ознаками фіктивності, чорнову бухгалтерію, фінансово-господарську документацію та матеріали листування фігурантів. Також було вилучено понад 1,2 млн гривень, на які судом накладено арешт.

Зрештою правоохоронці розпочали досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.


З тренувального табору у Німеччині пішли у СЗЧ десятки українських бійців. Один з втікачів дав пояснення

п’ятниця, 21 серпень 2026, 22:20

З двох навчальних таборів у Німеччині втекло кілька десятків українських військовослужбовців, які не хочуть воювати, ідеться у матеріалі медіа Die Zeit, передають Патріоти України. Журналісти порозмовляли з одним втікачем — українцем Володимиром Шульгі...

Знову за грати ,на цей раз за «Форест Гамп»: ВАКС обрав запобіжний захід екснардепу Микитасю

п’ятниця, 21 серпень 2026, 21:30

Екснардеп і забудовник Максим Микитась — справжній «рекордсмен» за кількістю затримань та перебувань під вартою. Його відправляли до СІЗО щонайменше чотири рази у різних кримінальних справах, і щоразу він виходив на волю після зменшення та внесення застав