
У селі Софіївка на Черкащині від ураження блискавкою загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Блискавка влучила в дерево, під яким вони ховалися від зливи. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок у Facebook.
Зазначається, що виклик з приводу цього інциденту надійшов близько 18:00 27 червня. До місця події терміново виїхали три бригади екстреної «швидкої допомоги».
На місці з’ясувалось, що всі вони відпочивали біля водойми та коли почалася гроза – сховалися під дерево. «На місці медики виявили, що від ураження блискавкою загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки після надання невідкладної допомоги зараз госпіталізують», - повідомила Назарок. За її словами, у жінки – електротравма, вона перебуває у свідомості.
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...