
У селі Софіївка на Черкащині від ураження блискавкою загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Блискавка влучила в дерево, під яким вони ховалися від зливи. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок у Facebook.
Зазначається, що виклик з приводу цього інциденту надійшов близько 18:00 27 червня. До місця події терміново виїхали три бригади екстреної «швидкої допомоги».
На місці з’ясувалось, що всі вони відпочивали біля водойми та коли почалася гроза – сховалися під дерево. «На місці медики виявили, що від ураження блискавкою загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки після надання невідкладної допомоги зараз госпіталізують», - повідомила Назарок. За її словами, у жінки – електротравма, вона перебуває у свідомості.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...