
У селі Софіївка на Черкащині від ураження блискавкою загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Блискавка влучила в дерево, під яким вони ховалися від зливи. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок у Facebook.
Зазначається, що виклик з приводу цього інциденту надійшов близько 18:00 27 червня. До місця події терміново виїхали три бригади екстреної «швидкої допомоги».
На місці з’ясувалось, що всі вони відпочивали біля водойми та коли почалася гроза – сховалися під дерево. «На місці медики виявили, що від ураження блискавкою загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки після надання невідкладної допомоги зараз госпіталізують», - повідомила Назарок. За її словами, у жінки – електротравма, вона перебуває у свідомості.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...