
У селі Софіївка на Черкащині від ураження блискавкою загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Блискавка влучила в дерево, під яким вони ховалися від зливи. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок у Facebook.
Зазначається, що виклик з приводу цього інциденту надійшов близько 18:00 27 червня. До місця події терміново виїхали три бригади екстреної «швидкої допомоги».
На місці з’ясувалось, що всі вони відпочивали біля водойми та коли почалася гроза – сховалися під дерево. «На місці медики виявили, що від ураження блискавкою загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки після надання невідкладної допомоги зараз госпіталізують», - повідомила Назарок. За її словами, у жінки – електротравма, вона перебуває у свідомості.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...