
У селі Софіївка на Черкащині від ураження блискавкою загинули двоє людей, ще одна жінка – у лікарні. Блискавка влучила в дерево, під яким вони ховалися від зливи. Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок у Facebook.
Зазначається, що виклик з приводу цього інциденту надійшов близько 18:00 27 червня. До місця події терміново виїхали три бригади екстреної «швидкої допомоги».
На місці з’ясувалось, що всі вони відпочивали біля водойми та коли почалася гроза – сховалися під дерево. «На місці медики виявили, що від ураження блискавкою загинув 23-річний хлопець та жінка близько 55-ти років. Ще одну 46-річну жінку медики екстренки після надання невідкладної допомоги зараз госпіталізують», - повідомила Назарок. За її словами, у жінки – електротравма, вона перебуває у свідомості.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...