Ховав під своїм крилом та грів: Гусак став турботливою "матусею" для маленького цуценяти (фото)

Користувачів соціальних мереж неймовірно вразило фото із турботливим гусаком. Усе через те, що птиця обіймала цуценя, передають Патріоти України.

Автор світлин розповів, що в холодний дощовий ранок побачив гусака та новонароджене цуценя. Птаха взяла крихітку під своє крило та намагалася зігріти, а також сховати від зливи. Завдяки такому затишку та турботі, малюк навіть заснув.

Чоловік зізнався, що спочатку вважав, ніби гусак напав на цуценя. Проте згодом переконався, що птиця його захищає. Важливо, що допис доповнили після розповсюдження історії. "Ми раді повідомити, що невдовзі після того, як світлини були завантажені у фейсбук, цуценя і гусака разом усиновили. Тепер вони матимуть міцну дружбу в домашніх умовах. Тепер вони нерозлучні", – повідомив автор публікації.

Хіти тижня. У почутті гумору не відмовиш: Назвали рагуля та рагулиху року

вівторок, 25 січень 2022, 1:00

Сніжані Єгоровій варто згадати дитячу приказку "хто як обзивається, той сам так називається"... Рагулихою 2020 року в Україні стала телеведуча Сніжана Єгорова. Про це повідомила авторка проєкту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, передають Патріоти України. ....

"Упродовж лютого ми розширимо програму": Зеленський дозволив пенсіонерам витрачати "ковідну тисячу" на комуналку (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що "ковідною тисячею" можна буде оплачувати комунальні послуги. Втім, зробити це зможуть не усі. Витрачати "ковідну тисячу" на комуналку буде дозволено лише літнім людям, віком від 60 років. . Про це глава держа...