Вченим вдалося розгадати сенс наскельних зображень у храмі просто неба на півночі Туреччини, яким понад 3 тисячі років. Старовинні зображення виявилися календарем, який актуальний дотепер. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Arkeolojik Haber, передають Патріоти України.
“Храм просто неба використовували як календар і годинник, що показує важливі астрономічні дати з незмінною точністю. І цей календар працює бездоганно навіть сьогодні”, - вважають дослідники.
Знахідка датована близько 3200 років тому. Протягом багатьох років вчені намагалися зрозуміти значення висічених на камені зображень богів, тварин та міфологічних істот у храмі просто неба Язиликая, який знаходиться в провінції Чорум. Хетський скельний храм Язиликая визнано об'єктом культурної спадщини ЮНЕСКО. Науковці впевнені, що культова споруда служила важливим місцем поклоніння в часи Хетського царства.
Чернігівець Владислав Плис пробув у російському полоні два роки і п’ять місяців. 46-річного чоловіка вдалося звільнити 12 червня. А наступного дня він дізнався про смерть матері. Трагічну історію родини опублікувало видання «Вість», передають Патріоти ...
У Калуському районі Івано-Франківської області чоловік погрожував поліцейському сокирою під час спільного рейду працівників поліції та територіального центру комплектування. У зв'язку з цим інцидентом на Прикарпатті розпочали кримінальне провадження. П...