"Хробаки мають загинути": До підрозділу Мадяра на фронт приїхав український поет-сатирик (відео)

Лесь Подерв'янський, український художник та автор сатиричних п'єс, продовжує надихати своїми дотепними цитатами співвітчизників. Він також відвідав українських бійців на передовій. Про це повідомив український військовий та блогер із позивним "Мадяр" у Telegram, передають Патріоти України.

Відомий сатирик розповів п'єсу про хробаків, що живуть у ла*ні. "Культурний десант 59-ї ОМПБр, очолюваний Колею Сергою, сьогодні привіз нам Леся Подерв'янського. Казочка "Хробаки" органічно лягла у насичений творчий ранок, створивши відповідний настрій", – пише військовий.

Там Подерв'янський зачитав їм свою казку "Хробаки" про хробаків Володимира та Олександра, які "живуть у ла*ні і бояться масонів". "Зима на фіналках газнула трохи, Кучки, одначе", – йдеться у повідомленні Мадяра.

Сатирик зробив спільне фото з бійцями. Наприкінці автор заявив – "Хробаки повинні загинути. Слава Україні!".

Працює менше енергоблоків: Українців просять економити "світло"

середа, 31 травень 2023, 14:01

В Україні вдень 31 травня вистачає електроенергії на покриття потреб споживачів, тому відключень не планується, якщо не виникне дефіциту у вечірній час. Річ у тому, що через масові ремонти відключаються енергоблоки, а споживання вечорами сильно зростає...

"Я завжди відчувала себе не такою, як усі": Всесвітньо відома співачка зізналася, що страждає аутизмом

середа, 31 травень 2023, 13:43

Відома австралійська співачка Sia поділилася з шанувальниками несподіваною новиною. Виявляється, вона страждає аутизмом. Про свій діагноз знаменитість дізналася не так давно, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що зазвичай про цей діагноз ста...