"Хроніки наддержави": Мешканців російського села влада благає в складчину побудувати туалет для "соціально-значимого об'єкта"

Відділення пошти, Будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт і бібліотека в цьому селі досі без санвузла.

У Хабаровському краї жителів села Матвіївка просять в складчину побудувати туалет для «соціально-значимого об'єкта». Про це повідомляє Інформаційний канал «Алло, район!» в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

Ініціативні односельці влаштували збір коштів на будівництво туалету, який буде розташовуватися за адресою: село Матвіївка, пров. Ювілейний, 1, де знаходяться відділення пошти, Будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт і бібліотека.
Невідомо, як вийшло, що ці об'єкти до сих пір не мають санвузлів. «Теплий громадський туалет, потрібний і важливий, це перш за все наше здоров'я, і здоров'я підростаючого покоління», - йдеться в оголошеннях (збережено пунктуацію автора), розклеєних в громадських місцях населеного пункту.
«Новини ядерної наддержави! Збір коштів на туалет для фельдшерського пункту, де він за замовчуванням повинен бути», - написав у соцмережі житель села Роман Пшеничников. Теплий громадський туалет планують побудувати до 20 грудня нинішнього року. Для цього необхідно зібрати 893 тисячі рублів.

Профільний комітет Верховної Ради запропонував різко зменшити розмір пенсій суддів Конституційного суду

субота, 28 січень 2023, 7:35

Комітет ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пропонує зменшити розмір пенсійного забезпечення суддів Конституційного Суду України до 30% винагороди такого судді. Про це повідомляє пресслужба комітету. "З метою зменшення соціальної ...

У вихідні ліміти споживання зазвичай збільшують, але не цього разу: У Yasno розповіли про ситуацію в енергосистемі України

субота, 28 січень 2023, 7:15

В енергосистемі України зараз значний дефіцит. Про це повідомив СЕО енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко, закликавши користувачів бути економнішими. Він зазначив, що у вихідні ліміти споживання електроенергії зазвичай більше, але енергосистемі ...