
Тероборона Василькова разом зі співробітниками Головного управління розвідки Міністерства оборони України захопила російську БМД-4, яка після перевірки і необхідного ремонту буде використовуватися нашими захисниками на передовій. Про це повідомляють у ГУР МО з посиланням на слова командира підрозділу територіальної оборони "Щит Василькова" Андрія Мельника, передають Патріоти України.

Андрій Мельник зазначив: "Радий повідомити, що завдяки плідній співпраці та злагодженим діям між співробітниками ГУР МО України та захисниками територіальної оборони Василькова кількість воєнної техніки на балансі ЗС України стане більше. 3 квітня ми передали БМД-4, яка після перевірки та необхідного ремонту буде використовуватися нашими захисниками на передовій".
Окрім цього Андрій мельник нагадав, що незважаючи на перемогу по всій Київській області, українські воїни у Харкові, Сумах, Херсоні, Маріуполі потребують допомоги та постійного підкріплення.
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...