"Хто більше вип'є": Безглузде змагання обернулося для дитини смертю

Загиблий хлопчик навчався в школі, однак після початку пандемії він став алкоголіком.

У республіці Малаві, в ході змагань "хто більше вип'є" помер 11-річний хлопчик. Про це повідомляє видання Daily Voice, передають Патріоти України.

У конкурсі було кілька вікових категорій: до 14 років, до 21 року і дорослі. Переможцю обіцяли 20 тисяч малавійських квач (майже 750 гривень).

Хлопчик випив п'ять пляшок качасу - нелегального традиційного дистильованого пива. Однак у фіналі конкурсу він впав замертво. Свідок події, Еммануель Чирва, стверджує, що всі учасники змагання зобов'язані внести внесок в тисячу малавійських квач і поїсти перед початком змагань.

Він умів пити. І помер не через те, що нічого не з'їв перед конкурсом. Щось тут нечисто.

Місцевий співробітник служби захисту дітей заявив, що збирається звертатися до місцевої влади з вимогою заборонити виробництво качасу. За його словами, загиблий хлопчик навчався в школі, однак після початку пандемії він став алкоголіком.

* Качасу, як правило, варять з кукурудзи, але можуть виготовляти і з проса, фруктів або бананової шкірки. Під час варіння в напій додають пивні дріжджі і джерела вуглеводів, наприклад, кукурудзяну лушпиння. Після повного бродіння продукт переганяють. Напій містить від 20 до 30 відсотків етанолу.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...