
Українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк вкотре поділилася з шанувальниками серією світлин. Цього разу зірка позує на фото разом із своїм домашнім улюбленцем. Яскрава та запальна Леся Нікітюк з радістю поширює різноманітні фотографії на особистій сторінці в Інстаграмі, зазначають Патріоти України.
Більш, ніж три мільйони користувачів мережі з нетерпінням чекають її нових дописів та активно коментують їх. Леся оприлюднила кадри, на яких постала разом зі своїм домашнім улюбленцем Рафаелем. Зірка тримає собачку на руках. Ймовірно, фото були зроблені на веранді будинку її батьків, що розташований на Хмельниччині. Відомо, що саме там народна улюблениця перебувала на карантині.
Поруч із телеведучою бачимо красиві квіти, які додають знімкам особливої, весняної атмосфери. Для такої домашньої фотосесії Леся одягнула чорні лосини та білу кофту із написом чорного кольору. Її образ гарно доповнили ланцюжки на шиї, мінімалістичні сережки та сяюча каблучка. Волосся знаменитість вклала рівно, а на обличчі зробила легкий нюдовий макіяж.

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...