Хто перший на чипування? Ілону Маску дозволили імплантувати нейрочипи Neuralink людям

Хто перший на чипування? Ілону Маску дозволили імплантувати нейрочипи Neuralink людям

Ілону Маску все-таки дозволили клінічні випробування чипів Neuralink, що впроваджуються в головний мозок, на людях. Дозвіл видало Управління з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), передають Патріоти України.

Випробування на мавпах показало, що технологія працює. Тварини з імплантом в мозку спокійно сиділи на стільці і непогано справлялися з аркадною грою Pong, керуючи джойстиком за допомогою сили думки.

У листопаді 2022 року Маск оголосив, що стартап розпочне випробування на людях через пів року. Компанія Neuralink надіслала заявку на дозвіл до FDA на початку 2022 року. Відомо, що регулятор США спочатку відхилив прохання, вказавши на кілька проблем. Зокрема, регулятори побоювалися можливих наслідків при їх вилученні.

Neuralink пообіцяла найближчим часом розкрити більше деталей про набір на випробування. Скільки людей зможуть взяти участь у тестуванні, невідомо.

У майбутньому мільярдер хоче вживити чип і собі. У перспективі він дозволить не тільки управляти електронікою, але й повертати рухливість кінцівкам, боротися з депресіями, контролювати гормони, повертати слух, і навіть змусити мозок працювати ефективніше.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

В Одесі відсторонили від роботи російськомовного правоохоронця та його керівника (відео)

неділя, 28 травень 2023, 16:41

В Одесі знову мовний скандал - російськомовного правоохоронця та його керівника через конфлікт з невідомим відсторонили від виконання службових обов’язків, інформують Патріоти України. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, подію за...