Хто ще кличе Путіна?! - Отримайте! У "ЛНР" окупанти на риття окопів тотально мобілізують населення від "піонерів до пенсіонерів"

До примусових громадських робіт будуть залучатися чоловіки від 18 до 60 років і жінки з 18 до 55 років.

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Бойовики в тимчасово окупованому Луганську ввели обов'язкову трудову повинність для місцевих жителів. Про це повідомили місцеві жителі на правах анонімності, передають Патріоти України.

Луганчанин Сергій зазначив, що "примус", так званої постанови терористів вступив в силу в кінці березня. "Подивимося, чи приживеться чи ні, деяких такі "нововведення" лякають", - додав він.
Він уточнив, що його знайомі обговорюють і відносяться до ситуації по-різному. "Ті, хто нижче за статусом, кажуть - треба ж для "батьківщини", а люди з мізками їм відповідають - самі нарили окопів, тепер нас змушують засипати або нові доведеться копати?! Ми тут в самому болоті, але обговорювати це голосно нема чого й небезпечно", - додав інший співрозмовник Михайло.
Він уточнив, що до громадських робіт будуть залучатися чоловіки від 18 до 60 років і жінки з 18 до 55 років. "До "принуділовки" не притягатимуть вагітних і людей з інвалідністю", - сказав Михайло.

Розплакався та зробив страшне зізнання: У справі професора-вбивці з Росії трапився різкий поворот

четвер, 14 листопад 2019, 0:31

Версія захисту про те, що чоловік убив коханку в стані афекту, дала тріщину. Професор історії Олег Соколов, який у російському Санкт-Петербурзі жорстоко розправився зі своєю студенткою-коханкою Анастасією Єщенко, застрелив її уві сні. У середу, 13 лист...

З архіву ПУ. "В Россию пришла ответка: зверье вернулось с Донбасса. Разочарование от не взятого Львова, Киева и Берлина. Ведь Путин обещал весь мир", - Степова

середа, 13 листопад 2019, 23:55

Закон бумеранга ще ніхто не відміняв. Недонадімперія пожинає посіяне нею зло. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "С 2014-го года, когда я увидела, как к нам на Луганщину из Ростова заходят рус...