"Хто сказав, що у мене є син?": Мати полоненого окупанта раптово відреклася від своєї "кровинушки" (відео)

Росіянка відмовилася від свого сина, дізнавшись, що він у полоні. Про це жінка заявила під час спілкування з українською журналісткою, яка запропонувала їй поговорити з сином-окупантом, передають Патріоти України.

Журналістка зазначила, що хотіла б поспілкуватися з росіянкою, а також дати їй можливість поспілкуватися із полоненим сином. Однак реакція жінки ошелешила усіх, зокрема й загарбника.

"Ви з чого взяли, що в мене є син?" - запитала росіянка.

Водночас сам окупант підтвердив, що це голос його матері. Журналістка зауважила, що загарбник сидить поруч, він у полоні.

Росіянка: Хто вам таке сказав, що у мене є син?

Журналістка: Він особисто нам і сказав. Ви не хочете говорити зі своїм сином?

Росіянка: Я не хочу говорити.

"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...

"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

субота, 3 грудень 2022, 12:59

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває...