"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість студенти роблять їй зауваження, передають Патріоти України.

Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт

Так, викладачка торговельно-економічного вишу "відправила" студентів та їх батьків на фронт після прохання проводити лекції українською.

"Це їм не те, те їм не – з першого заняття. Совість у вас є? Ваші батьки зараз вдома, з вами? Хто в окопах з ваших батьків, скажіть мені? А ви чому тут, а не на фронті? 18 років вам є? Чому ви не добровольці? Я – російськомовна – хочу спитати україномовних: "Чому ви сидите вдома? Ваші батьки чому вдома сидять?", – заявила викладачка.

Як відреагували у виші

Відповідь вишу не забарилася. у ДТЕУ заявили, що виш займає категоричну позицію щодо дотримання мовного законодавства, забезпечує виховання патріотизму та свідомості молоді України.

У виші повідомили, що отримали звернення студентів та матеріали про порушення викладачкою Іванченко педагогічної етики, використання мови агресора та неправомірних висловлювань на адресу студентів.

"Колектив університету засуджує такі дії викладача. Адміністрацією університету прийнято рішення про її звільнення", – йдеться у заяві ЗВО.

Відео бачило все село: Журналістка розповіла шокуючі деталі зґвалтування підлітками дівчинки на Закарпатті, за яке ті уникли кари

неділя, 26 березень 2023, 17:30

Нещодавня історія про зґвалтування неповнолітньої дівчинки на Закарпатті викликала суспільний резонанс в Україні. Журналістка Олена Пшенична на своїй сторінці у Facebook розповіла про перебіг подій у цій непростій справі. Зокрема, за її словами, двоє з...

Їй обличчя вирішили не замінювати: У скандальному серіалі від СТБ знайшли ще одну росіянку

неділя, 26 березень 2023, 16:41

У скандальному серіалі "Останній лист коханого", який випускає телеканал СТБ, знайшли ще одну російську актрису. Тільки якщо Прохора Дубравіна замінили діпфейком та українським актором, то Ольгу Морозову, ймовірно, вирішили залишити, зазначають Патріот...