"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість студенти роблять їй зауваження, передають Патріоти України.

Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт

Так, викладачка торговельно-економічного вишу "відправила" студентів та їх батьків на фронт після прохання проводити лекції українською.

"Це їм не те, те їм не – з першого заняття. Совість у вас є? Ваші батьки зараз вдома, з вами? Хто в окопах з ваших батьків, скажіть мені? А ви чому тут, а не на фронті? 18 років вам є? Чому ви не добровольці? Я – російськомовна – хочу спитати україномовних: "Чому ви сидите вдома? Ваші батьки чому вдома сидять?", – заявила викладачка.

Як відреагували у виші

Відповідь вишу не забарилася. у ДТЕУ заявили, що виш займає категоричну позицію щодо дотримання мовного законодавства, забезпечує виховання патріотизму та свідомості молоді України.

У виші повідомили, що отримали звернення студентів та матеріали про порушення викладачкою Іванченко педагогічної етики, використання мови агресора та неправомірних висловлювань на адресу студентів.

"Колектив університету засуджує такі дії викладача. Адміністрацією університету прийнято рішення про її звільнення", – йдеться у заяві ЗВО.

Зібрала понад 140 тис. грн для ЗСУ: Залужний влаштував сюрприз маленькій волонтерці (відео)

середа, 6 грудень 2023, 11:59

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав свою землячку, 11-річну волонтерку зі Звягеля Тетяну Портянко з Днем святого Миколая. Це відбулось у прямому ефірі «Сніданку з 1+1», передають Патріоти України. «Тетянко, вітаю. Мені надз...

Надто смачне, щоб викидати: Чому європейці купують залишки їжі та пишаються цим

середа, 6 грудень 2023, 9:55

“Час пошукати щось на вечерю”, - каже секретарка одного із відділів Берлінського Центру суспільних наук. На годиннику 12.00. Вона бере смартфон й заходить у популярний у Німеччині застосунок - Too Good To Go (вільний переклад - “Занадто хороше, щоб вик...