
В Україні фури псують нове дорожне покриття на трасах. Про це пише користувач мережі Ігор Блошко на Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
Так, проблемну ділянку помітили на трасі Н-11 між Новим Бугом і Баштанкою. Наприклад, в районі села Єфремівка на асфальті вже продавлена колія, а в деяких місцях - дві. У напрямку Миколаєва регулярно їдуть перевантажені фури, які й псують покриття доріг.
"І хто за це буде відповідати? Ті, хто не контролює перевантаження? Ті, хто неякісно ремонтував дорогу? Ті, хто приймає в порту перевантажені автомобілі? Водії цих вантажівок? Хочеться всіх разом посадити в ракету і відправити їх десь на Місяць або на Марс. Їм не зрозумілі земні потреби і моралі", - написав Блошко.
Він підкреслив, що від безвідповідальності інших страждають звичайні люди, які їздять цими дорогами на легкових автомобілях або в громадському транспорті.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...