Хто зна, хто там ще ховається: Науковці виявили невідому тварину в глибинах Тихого океану (відео)

Знахідка буда виявлена на 790-метровій глибині Тихого океану.

Дослідницькому кораблю Nautilus вдалося виявити в океанічних глибинах аномальне створіння. На превелике щастя, вчені змогли зафіксувати феномен на відеокамеру пристрою, передають Патріоти України.

На думку експертів, ця дивна особина може мати відношення до роду Deepstaria. Йдеться про медуз, які відрізняються тонкими і схожими на лист тілами. Завдяки отриманим відеоматеріалам представники наукового світу переконалися, що це створіння має безпосереднє відношення до загону дискомедуз.

Фахівці, вдосталь надивившись на медузу, привласнили їй титул самого таємничого морського мешканця Тихого океану.

На оприлюднених відеоматеріалах можна споглядати яскраво-червону істоту, що має всередині ракоподібну структуру. Полює Deepstaria завдяки вбудованим дзвіночкам, які притягують до себе різного роду видобуток. В даний момент існує дилема щодо того, яким чином їжа засвоюється дрібним організмом, що живе в океанічних глибинах.

Статистика дозволяє: У Київській області готуються послабити карантин

понеділок, 25 травень 2020, 11:17

Другий етап послаблення карантину в Київській області розпочнеться з вівторка, 26 травня. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу на Facebook-сторінці КОДА, пере...

В Україні почали робити ІФА-тести на коронавірус: Хто потрапив у першу хвилю

понеділок, 25 травень 2020, 10:56

Одним з перших міст України, де почали робити ІФА-тести на антитіла до коронавірусної інфекції COVID-19, став Львів. Як повідомив у Facebook мер Львова Андрій Садовий, перші ІФА-тести вже роблять медпрацівникам лікарні швидкої допомоги, передають Патрі...