Хто зна, хто там ще ховається: Науковці виявили невідому тварину в глибинах Тихого океану (відео)

Знахідка буда виявлена на 790-метровій глибині Тихого океану.

Дослідницькому кораблю Nautilus вдалося виявити в океанічних глибинах аномальне створіння. На превелике щастя, вчені змогли зафіксувати феномен на відеокамеру пристрою, передають Патріоти України.

На думку експертів, ця дивна особина може мати відношення до роду Deepstaria. Йдеться про медуз, які відрізняються тонкими і схожими на лист тілами. Завдяки отриманим відеоматеріалам представники наукового світу переконалися, що це створіння має безпосереднє відношення до загону дискомедуз.

Фахівці, вдосталь надивившись на медузу, привласнили їй титул самого таємничого морського мешканця Тихого океану.

На оприлюднених відеоматеріалах можна споглядати яскраво-червону істоту, що має всередині ракоподібну структуру. Полює Deepstaria завдяки вбудованим дзвіночкам, які притягують до себе різного роду видобуток. В даний момент існує дилема щодо того, яким чином їжа засвоюється дрібним організмом, що живе в океанічних глибинах.

Хіти тижня. Моторошні кадри. Гризла метал і стрибала: В Австралії рибалка зняв напад акули (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 17:00

В Австралії чоловікові вдалося зняти на відео момент нападу акули на рибальське судно. Риба завдовжки в 3,7 метрів кружляла навколо корабля і намагалася вистрибнути з води. Ролик був знятий у затоці Спенсер, передають Патріоти України. На ньому видно, ...

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...