
Мер Конотопа Артем Семеніхін заявив, що знайшов вибухонебезпечні предмети в своєму автомобілі. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.
За його словами, в машину йому підкинули 5 бойових гранат (Ф1 - шт., РГД-5 - 4 шт.). "Явно якісь рашістські покидьки як Огрохіно-Дімідків, які свого часу зробили подібні провокації по відношенню до Віталія Благодарного, хотіли вчинити злочин проти мене", - зазначив міський голова.
Також він уточнив, що рівно рік тому на його життя здійснювали замах. Як уточнюють в прес-службі поліції, інцидент стався 18 червня приблизно о 23:00. Заявник повідомив, що авто, в якому знаходилися гранати, стояло в гаражному кооперативі. Боєприпаси лежали в багажнику, на місці запасного колеса, в упаковці, перемотаноій ізоляційною стрічкою. Чоловік підкреслив, що всі п'ять гранат без запалів.
Правоохоронці на місці провели огляд гаража та автомобіля. Зараз слідчі вирішують питання про внесення інформації до єдиного реєстру досудових розслідувань. Встановлюються всі обставини події.
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...