Сьогодні, 29 квітня, в тимчасово окупованому Донецьку спалахнула нафтобаза. Причина пожежі невідома, але пропагандисти вже звинувачують Україну. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Типичный Донецк", передають Патріоти України.
Зазначається, що перед світанком пожежа спалахнула на нафтобазі, розташованій у Кіровському районі міста. На опублікованих у мережі кадрах, за будинками видніється полум'я і стовп густого чорного диму, що піднімається в небо.
Місцева влада ще не прокоментувала інцидент. Водночас у пропагандистських російських каналах у Telegram стверджують, що нібито причиною пожежі на нафтобазі став "обстріл з боку України".
Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...