Хтось вже назвав "нагнітанням": Естонців шокували білборди із зображеннями Таллінна у руїнах (фото)

У Естонії художники створили шокуючі білборди із зображеннями Таллінна у руїнах, нагадуючи про те, що війна може дійти до Європейського Союзу. Про це повідомляє видання Postimees.ee, передають Патріоти України.

Як зазначається, йдеться про виставку художників Estookin та Ребеки Парбус. Виставку під назвою Hetk, що в перекладі з естонської означає "момент", може побачити кожен, без потреби відвідування галереї. На рекламних щитах в кількох районах Таллінна експонуються чотири види зруйнованого міського простору.

"Виставка ставить питання - за що ми можемо бути вдячні у сьогоднішньому нестабільному світі?", - пише видання.

Роботи художників демонструватимуть до 3 березня поточного року. Варто зауважити, що у перший день роботи виставки зображення зруйнованого Таллінна викликали полярні реакції користувачів соціальних мереж.

Дехто художників похвалив, назвавши зображення "сильними роботами", а дехто був вкрай невдоволений. Останні заявили, що такі зображення є "порушенням етичних норм", що такі кадри "не можна показувати дітям", хтось назвав "тупізмом та несмаком". Дехто - що це "нагнітання", "провокація", "нас привчають непомітно до війни". Такі неоднорідні думки публікували в соцмережах як естонською, так і російською мовами.

Роботи з'явилися в країні ЄС на тлі так званої "втоми від війни" в Україні, яка, зокрема, проявляється в тому, що сюжети з Україною показують у новинах вже не в першу чергу, а іноді вкінці випуску. Також виставка є нагадуванням того, що Естонія межує з країною-агресоркою, лідера якої Міжнародний кримінальний суд оголосив у розшук.

Як відомо, 24 лютого минає два роки з часу початку злочинної війни Росії проти України, під час якої російська армія знищила десятки українських міст та сіл.

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:15

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...