Хворі одужують майже втричі швидше: Японія завершує випробування ліків від коронавірусу і буде безкоштовно поставляти їх в інші країни

Вже оцінили Avigan китайські лікарі, які застосовували його в лікарнях Уханя і Шеньчженя.

Лікарі багатьох країн намагаються знайти ефективні ліки, що вражають коронавірус. Випробувані вже препарати для лікування гепатитів, малярії, СНІДу, ревматоїдного артриту, на їх основі розроблені схеми терапії. Але ці ліки агресивно впливають на організм, виявляють побічні дії, а головне - не завжди ефективні. Тим часом, за інформацією японської корпорації NHK, в Японії заговорили про нові можливості противірусного препарату Avigan, повідомляють Патріоти України.

Препарат відомий ще з кінця минулого століття. Використовується проти серйозних вірусних інфекцій, але в основному при важкому грипі, коли стандартна терапія безсила. Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Cуга Йосохіде під час прес-конференції 3 квітня заявив про обнадійливі результати в лікуванні хворих з COVID-19:

- Близько 30 країн звернулися до нас з проханням надати Avigan. Німеччина планує оптову закупівлю. В даний час ми узгоджуємо надання препарату тим країнам, яким він потрібен, причому безкоштовно. Ми плануємо завершити клінічні дослідження ліків, одночасно консультуючись з нашими партнерами.
- Така «щедрість» уряду цілком виправдана, - прокоментувала ситуацію біолог, експерт з клінічних випробувань ліків Еріка Асаі з Осаки. - В Японії в порівнянні з іншими країнами захворюваність невисока. А в червні, після завершального етапу клінічних випробувань планується реєстрація ліків, як препарату проти коронавіруса.
Раніше позитивно оцінили Avigan китайські лікарі, які застосовували його в лікарнях Уханя і Шеньчженя. Хворі видужували за чотири дні в порівнянні з 11. У 91 відсотка пацієнтів покращувався стан легенів, тоді як при стандартній терапії поліпшення відзначалися у 62 відсотків. Тому 17 березня Китай включив цей препарат в перелік обов'язкових для лікування хворих з COVID-19.

Бережіться! Знайдено генетичний зв'язок між коронавірусом та Альцгеймером

четвер, 4 червень 2020, 14:21

Люди з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера мають удвічі більше шансів заразитися коронавірусом (COVID-19). Про це говорять вчені в Англії. Дані були отримані в результаті дослідження понад 600 пацієнтів із діагнозом COVID-19 з 16 березня до 26...

Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

четвер, 4 червень 2020, 13:58

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк. У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОД...