Хворі офіцери ходили на службу: У мережі повідомили про спалах коронавірусу в Командуванні Сухопутних військ

Військових не відправляли на самоізоляцію, вони продовжували їздити у відрядження по регіонах, брати участь в багатогодинних нарадах.

У мережі повідомили про спалах COVID-19 в командуванні Сухопутних військ в Києві. За інформацією майора Романа Ковальова, який став відомим після конфлікту з президентом Зеленським, інфекція офіційно підтверджена як мінімум у 10 офіцерів, повідомляють Патріоти України.

Причому, за словами Ковальова, цих військових не відправляли на самоізоляцію, вони продовжували їздити у відрядження по регіонах, брати участь в багатогодинних нарадах. «Єдине, що робилося в Командуванні - офіцерів, які контактували з підтвердженими хворими, невеликими групами викликали в медичний пункт, де кожному заміряли температуру тіла», - зазначив офіцер.

Він також розповів про власний досвід - при зверненні в медпункт командування зі скаргами на нездужання йому виміряли температуру (виявилося 37,1 градуса), однак підстав для самоізоляції медики не знайшли. Вже після роботи він знову звернувся до сімейного лікаря (температура на той час піднялася вже до 37.8 градусів), проте всупереч рекомендації лікаря залишатися в самоізоляції командування продовжувало викликати військового на службу. «В даний час тест дав позитивний результат на COVID-19», - повідомив Ковальов.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...