
У мережі повідомили про спалах COVID-19 в командуванні Сухопутних військ в Києві. За інформацією майора Романа Ковальова, який став відомим після конфлікту з президентом Зеленським, інфекція офіційно підтверджена як мінімум у 10 офіцерів, повідомляють Патріоти України.
Причому, за словами Ковальова, цих військових не відправляли на самоізоляцію, вони продовжували їздити у відрядження по регіонах, брати участь в багатогодинних нарадах. «Єдине, що робилося в Командуванні - офіцерів, які контактували з підтвердженими хворими, невеликими групами викликали в медичний пункт, де кожному заміряли температуру тіла», - зазначив офіцер.
Він також розповів про власний досвід - при зверненні в медпункт командування зі скаргами на нездужання йому виміряли температуру (виявилося 37,1 градуса), однак підстав для самоізоляції медики не знайшли. Вже після роботи він знову звернувся до сімейного лікаря (температура на той час піднялася вже до 37.8 градусів), проте всупереч рекомендації лікаря залишатися в самоізоляції командування продовжувало викликати військового на службу. «В даний час тест дав позитивний результат на COVID-19», - повідомив Ковальов.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...