"Хворі почекають": Глава РПЦ влаштував колапс на дорозі, не пропустивши "швидку" (відео)

За словами очевидців, поліцейські забороняли медикам з місцевої підстанції виїжджати на виклики громадян.

Сергієв Посад. Фото: Вікіпедія.

У Підмосков'ї (Росія) через приїзд патріарха Російської православної церкви Кирила заблокували роботу машин швидкої медичної допомоги. Відео опублікували на YouTube-каналі GROZNY TV, передають Патріоти України.

Інцидент стався в Сергієвому Посаді, де перекрили дорогу через приїзд священнослужителя. За словами очевидців, поліцейські забороняли медикам з місцевої підстанції виїжджати на виклики громадян. Причиною стало розташування станції швидкої - в центрі міста, по вулиці Піонерська, куди якраз прибув кортеж патріарха Кирила.
"Всі стоїмо і чекаємо. Сказано було: "Хворі почекають", - розповіла одна з лікарів.

Як пишуть в Telegram-каналі Baza, пресс-секретар патріарха Олександр Волков заявив, що РПЦ розбереться в ситуації з перекриттям проїзду для "швидких" під час візиту Кирила в Сергіїв Посад. "Такі рішення приймає не церква, а місцеві правоохоронні органи. Часто буває, що просто перестараються і показують старанність у роботі. Такі ситуації, особливо щодо швидкої допомоги, є неприпустимими. Ми завтра чекаємо відповідь і, якщо підтвердиться, без реакції, звичайно, не залишимо".

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...