"Хворі приховують симптоми": Лікарі "швидкої" на Львівщині збунтувалися через зарплати в умовах пандемії коронавірусу

Лікарі швидкої допомоги на Львівщині збунтувалися через нерівний розподіл премій за роботу з коронавірусними хворими. Як повідомляє "ТСН.Тиждень", причиною обурення стало те, що обіцяну урядом потрійну зарплату, як стверджують, отримали одиниці, а пацієнтів із COVID-19 або підозрою возили майже всі, передають Патріоти України.

"Люди, які виїжджають на звичайних бригадах, набагато більше ризикують, ніж коронавірусні", – запевнила лікарка Львівської станції швидкої медичної допомоги Галина Сусол.

"Хворі самі не хочуть, щоб до них виїжджали коронавірусні бригади, бо вони потім мають проблеми з сусідами, вони брешуть, не кажуть про температуру", – зазначила фельдшерка Ярослав Ціж. Також медики швидкої стверджують, що досі не захищені і змушені купляти захист власним коштом, тоді як чиновники переконують – захист є, премії отримали усі, хто заробив.

"Якщо був факт надання медичної допомоги пацієнту з позитивним ПЛР-тестом, то це є підставою для виплати преміальних", – запевнив заступник керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько. Від початку тижня коронавірусні цифри на Львівщині почали стрімко зростати, що ставить підзагрозу вихід із карантину області нарівні з усією країною. Серед інфікованих більше ста медиків.

З архіву ПУ. "Роналду, допоможи!": Росіяни показали, у якому пеклі живуть громадяни "наддержави", що приймає ЧС-2018 (відео)

субота, 12 червень 2021, 23:05

Чиновники обіцяли допомогти жителям бараків, але поки тільки вирили вигрібну яму для однієї сім'ї. У мережі величезну популярність набирає відео від червня 2018 року з Казані, в якому показані нелюдські умови проживання росіян, передають Патріоти Украї...

У повітрі літали шматки шиферу: Під Запоріжжям пронісся руйнівний смерч (відео)

субота, 12 червень 2021, 22:59

Днями в селі Широке Запорізької області пройшов смерч, який змітав на своєму шляху дахи будинків. За словами очевидців, постраждало приблизно 10 будинків, інформують Патріоти України. Як повідомили в Instagram-каналі ridne.zp, стихійне лихо сталося в ч...