У Львові третій день рятують матір трьох дітей, яка заразилася коронавірусною інфекцією. Сама жінка та уся її родина виступала проти вакцинації від COVID-19. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генеральний директор Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук, передають Патріоти України.
40-річну матір трьох дітей (наймолодшій дитині - рік) вже двічі реанімували, а вдома у неї ще троє хворих на COVID-19."Абсолютно очевидно: цей бій був би значно легшим, будь вона щепленою", - пише Самчук. Він зазначив, що станом на 19 жовтня в реанімації лікарні вперше за весь час епідемії перебували 50 пацієнтів у критичному стані.
"Це дуже страшно. Бо світла вкінці тунелю не видно. Серед пацієнтів в реанімації – жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у covid-стаціонарі", - додав Самчук, закликавши українців вакцинуватися від коронавірусу.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...