Хвороба Паркінсона: У цих людей виникає втричі частіше

Американські вчені вияснили у кого найчастіше виникає хвороба Паркінсона – руйнівне неврологічне захворювання, яке не виліковується.

Фото: відкриті джерела

У всьому світі понад 10 мільйонів людей мають хворобу Паркінсона – руйнівне неврологічне захворювання, яке не виліковується. Американські вчені з'ясували, що ризик розвитку хвороби втричі більший у людей, яким видалили апендикс, інформують Патріоти України.
Дослідники з Кейсовського університету і клініки Клівленда вивчили дані більш як 62 млн пацієнтів з США, пише Daily Mail.
Вони з'ясували, що з них 488 тисяч людей перенесли операції з видалення апендикса. Пізніше у 4,4 тисячі осіб діагностували хворобу Паркінсона, а це приблизно у 1% пацієнтів.

Апендикс – що це?

Це кінцевий відросток сліпої кишки. Запалення червоподібного відростка називається апендицитом. При гострому апендициті людині негайно потрібна операція, під час якої видаляють апендикс.

При цьому серед тих, кому не видаляли апендикс, рівень захворюваності склав 0,29%.
Учені поки не можуть пояснити такий зв'язок і не впевнені, чи дійсно апендикс має відношення до хвороби Паркінсона. Наразі вони стежать за альфа-синуклеїном, білком, що міститься в шлунково-кишковому тракті на ранніх стадіях хвороби Паркінсона
Експерти зазначили, що вони планують проводити далі дослідження.

Хвороба Паркінсона — що це?

Це повільно прогресивне захворювання дегенеративного характеру, яке характеризується виборчим ураженням нейронів головного мозку.

Воно проявляється руховими розладами: гіпокінезією (недостатньою руховою активністю, обмеженням рухів), ригідністю м’язів і тремором, що виникають у спокої.

Хіти тижня. "Колиска жаху": Репортаж з колонії, де сиділи відомі маніяки (фото, відео)

четвер, 20 лютий 2020, 0:35

22 січня 2020 року у "вісімці" - Житомирській установі виконання покарань №8 - повісився ув'язнений. Він відбував довічний термін і, провівши 22 року за ґратами, вирішив піти. "Люди, работающие в пенитенциарной системе, объясняют: "Это в кино показываю...

Хіти тижня. "Народ, ну слушать пи**еж Шарика - это уже моветон": Маруся Звіробій відповіла блогеру Шарію (відео)

четвер, 20 лютий 2020, 0:10

Анатолій Шарій засумнівався, що волонтерка Звіробій дійсно була тренером бійців Десантно-штурмових військ. Доброволець Маруся Звіробій публічно посварилася з проросійським блогером Анатолієм Шарієм. На своїй сторінці в Telegram вона жорстко відповіла й...