Хвороба перемогла: Помер один з найбагатших мільярдерів світу

У п'ятницю, 23 серпня, стало відомо про смерть відомого американського мільярдера і громадського діяча Девіда Коха, повідомляють Патріоти України.

За даними NBCnews з посиланням на старшого брата, він помер у 79 років після тривалої хвороби – раку простати.

"З важким серцем я оголошую про смерть мого брата Девіда. Будь-хто, хто працював з Девідом, напевно відчув його гігантську індивідуальність і пристрасть до життя", – повідомив Чарльз Кох.

Відомо, що в 2018 році Девід Кох відійшов від управління Koch Industries через погіршення здоров'я. Він припинив брати участь в політичних організаціях, в тому числі Americans for Prosperity Foundation. Брати Кох підтримували Республіканську партію і політичні ініціативи республіканців.

Журнал Forbes оцінював статки загиблого в $42,4 млрд. Таким чином, Кох займав 11 рядок у рейтингу найбагатіших мільярдерів 2019 року. У свою чергу, Bloomberg називав братів Кох у списку найбагатших сімей світу. Загальний статок – $98,7 млрд.

Кох народився 3 травня 1940 року. Він отримав технологічну освіту і разом з братами почав кар'єру у фірмі батька Koch Industries. Пізніше вони розширили діяльність компанії, зайнявшись інвестиціями в галузі нафтопереробки, виробництва добрив, полімерів, волокон і лесопроізводства.

Девід Кох приймав активну участь у політичному житті, фінансував різні акції. А в 1980 році навіть балотувався у віце-президенти від Лібертаріанської партії.

Моторошний злочин: У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

середа, 24 червень 2026, 11:25

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...

Раніше сам служив у війську: СБУ затримала агента ФСБ, який коригував удари Росії по Одесі

середа, 24 червень 2026, 10:42

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...