
Будівництво пішохідно-прогулянкового мосту за проектом Андрія Миргородського, що поєднує парк “Наталка” та Оболонський острів добігає кінця. Що відбувається на об’єкті розповів інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
“Вже майже повністю влаштували прохідну частину з плит. Мостова споруда повністю спирається на постійні опори”, – розповів Авдокушин.
Він також нагадав, що сталеві конструкції для мосту виготовлені компанією “Укрстальконструкція” з останнього мосового металу, що був виплавлений на меткомбінаті “Азовсталь”. Він був відправлений з Маріуполя до Дніпра 27 лютого 2022 року, коли Україна уже кілька днів потерпала від російської навали.


Відкриття мосту заплановано на День Києва наприкінці травня 2024 року.
“Будівництво фінансується приватними пожертвами, зокрема Паризькою агломерацією (Франція) та державою Тайвань”, – нагадав автор ревізії.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...