
Будівництво пішохідно-прогулянкового мосту за проектом Андрія Миргородського, що поєднує парк “Наталка” та Оболонський острів добігає кінця. Що відбувається на об’єкті розповів інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
“Вже майже повністю влаштували прохідну частину з плит. Мостова споруда повністю спирається на постійні опори”, – розповів Авдокушин.
Він також нагадав, що сталеві конструкції для мосту виготовлені компанією “Укрстальконструкція” з останнього мосового металу, що був виплавлений на меткомбінаті “Азовсталь”. Він був відправлений з Маріуполя до Дніпра 27 лютого 2022 року, коли Україна уже кілька днів потерпала від російської навали.


Відкриття мосту заплановано на День Києва наприкінці травня 2024 року.
“Будівництво фінансується приватними пожертвами, зокрема Паризькою агломерацією (Франція) та державою Тайвань”, – нагадав автор ревізії.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...