Хвилююча перспектива: Вчені знайшли чорну діру, яка стирає минуле людини

Той, кому вдалося би потрапити у подібну чорну діру, а потім повернутися назад, міг би прожити безліч життів.

Вчені повідомили, що знайшли чорну діру з незвичайними властивостями. Поведінка об'єкта відрізняється від звичних астрономам чорних дірок - за словами вчених, в самому центрі знайденої чорної діри не працює теорія відносності і відсутнє поняття часу, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Математик Пітер Хінц з числа вчених групи вважає, що в разі потрапляння в чорну діру, людину не розчавить гравітація. Замість цього вона опиниться поза часом - її минуле буде стерто, а попереду відкриється безліч варіантів майбутнього.

Іншими словами, якщо у того, хто потрапив в чорну діру, буде можливість вибратися назад, він міг би прожити незліченну кількість життів раз по разу повертаючись і починаючи спочатку.

Щоправда, існуючі закони фізики, вірніше їх нинішнє розуміння вченими, не має на увазі можливість повернення якого б то не було об'єкта з-за обрію подій чорної діри. Єдиною теоретичною лазівкою залишаються так звані білі діри. Відповідно до теорії, вони можуть бути об'єктами космосу, які повертають енергію, поглинену чорними дірами. Правда, поки астрономам не вдалося зафіксувати жодного подібного об'єкта і теорія білих дір не підтверджена.

Хіти тижня. Злодюжка добре розважився: Чоловік виявив зниклий телефон з несподіваними селфі (фото)

субота, 19 вересень 2020, 2:00

Мавпам не вперше користуватися гаджетами - черговий курйозний випадок стався в Малайзії, де місцевий житель виявив пропажу мобільного телефону. Про цю дивовижну історію молодий чоловік розповів в соціальних мережах, зазначивши, що він обшукав весь буди...

З архіву ПУ. Тест для нової влади: Затриманий на хабарі начальник обласної митниці виявився тестем нардепа "Слуги народу"

субота, 19 вересень 2020, 0:35

За даними військового прокурора Руслана Кравченка, Микола Калініченко вимагав у бізнесмена неправомірну вигоду за розмитнення китайської сантехніки. Зазначається, що Калініченко – тесть нардепа від президентської партії “Слуга народу” Володимира Козака...