Хвилююча перспектива: Вчені знайшли чорну діру, яка стирає минуле людини

Той, кому вдалося би потрапити у подібну чорну діру, а потім повернутися назад, міг би прожити безліч життів.

Вчені повідомили, що знайшли чорну діру з незвичайними властивостями. Поведінка об'єкта відрізняється від звичних астрономам чорних дірок - за словами вчених, в самому центрі знайденої чорної діри не працює теорія відносності і відсутнє поняття часу, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Математик Пітер Хінц з числа вчених групи вважає, що в разі потрапляння в чорну діру, людину не розчавить гравітація. Замість цього вона опиниться поза часом - її минуле буде стерто, а попереду відкриється безліч варіантів майбутнього.

Іншими словами, якщо у того, хто потрапив в чорну діру, буде можливість вибратися назад, він міг би прожити незліченну кількість життів раз по разу повертаючись і починаючи спочатку.

Щоправда, існуючі закони фізики, вірніше їх нинішнє розуміння вченими, не має на увазі можливість повернення якого б то не було об'єкта з-за обрію подій чорної діри. Єдиною теоретичною лазівкою залишаються так звані білі діри. Відповідно до теорії, вони можуть бути об'єктами космосу, які повертають енергію, поглинену чорними дірами. Правда, поки астрономам не вдалося зафіксувати жодного подібного об'єкта і теорія білих дір не підтверджена.

Ілон Маск подбав: Одеситів налякали десятки НЛО в нічному небі (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 19:44

Супутники були запущені на орбіту Землі 7 січня з космодрому NASA на мисі Канаверал у Флориді. Жителів Одеси 18 січня налякала низка загадкових об'єктів, що світилися в нічному небі. Однак незабаром з'ясувалося, що т.зв. НЛО – це супутники Starlink ком...

Другий після Януковича: Антикорупційний суд вирішив заочно судити олігарха-втікача за вкрадені мільярди

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Справа з екстрадицією втікача з ФРН затягується, крім того з'явились сумніви щодо арешту фігуранта німецькими правоохоронцями, про що повідомлялось раніше. Таким чином слухати справу ексдепутата-втікача Олександра Онищенка будуть заочно, тобто без прис...