Химери для трансплантації: У Китаї схрестили свиню і мавпу (фото)

У Китаї вперше в історії вдалося отримати незвичайний гібрид свині і мавпи. Дослідження в цій царині тривало близько 10 років і вчені вважають, що експеримент можна перенести і на людину, зазначають Патріоти України.

Китайські біологи повідомили про народження двох химерних поросят з клітинами Макаки крабоїдної (Macaca fascicularis). Незважаючи на те, що обидва створіння померли на першому тижні після народження, ці тварини - перші свині, які пройшли весь ембріональний розвиток і у котрих в безлічі органів містилися клітини мавп. Це один з кроків на шляху до вирощування органів для трансплантації людині в свинях, пишуть вчені в Protein & Cell.

Свиней часто розглядають як потенційні донори органів для людини через те, що за розміром їх нутрощі близькі до наших. Однак ці тварини не дуже близькі родичі Homo sapiens, і імунологічно, а місцями і анатомічно їх органи сильно відрізняються від людських. Втім, є надія на химерні організми - такі, в яких один або кілька органів складаються з клітин іншого виду.

Насправді, ембріони свиней з клітинами Homo sapiens вже отримували, але частка людських клітин в них була дуже мала (приблизно 1 на 100000) та все ембріони довелося знищити після місяця розвитку. Оскільки клітини людини впроваджували в зародок свині на ранній стадії розвитку, вони в подальшому могли увійти до складу будь-якого органу, в тому числі головного мозку. Вбивати істота з людською частиною мозку - не цілком етично, тому органу просто не давали розвинутися належним чином.

"П*здуй додому!": Скандал з українською мовою в Одесі отримав продовження (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:08

Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України. Представник адміністрації магазину принесла свої в...

Хіти тижня. "Лом, какой же ты пид...р...": Волонтер про реакцію Ломаченка на критику в любові до держави-агресора

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:00

Боксер міг би вибачитися перед співгромадянами, але не схотів. "Знаете что интересно. Вот выложил Ломаченко ролик про Русь, московский патриархат и российский спецназ. Ему насыпали говна в каментах. Война в стране, российский спецназ убивает украинцев,...