Кількість інфікованих COVID-19 у РФ перевищила 250 осіб. І, офіційно, жодної жертви

У Росії за добу виявили 54 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19, повідомили в оперативному штабі ряду російських ЗМ, зазначають Патріоти України. З них 33 випадки зареєстровані в Москві, 4 у Санкт-Петербурзі. Кількість хворих досягла 253.

Всі хворі в останні два тижні відвідували країни, неблагополучні щодо коронавірусної інфекції. Вони госпіталізовані і знаходяться в інфекційних боксах. Встановлено люди, з якими вони контактували в Росії. Їх помістять під медичний нагляд, проводиться лабораторне обстеження.

Одужали сім чоловік — чотири в Москві і три в Липецькій області. Всього від COVID-19 в Росії вилікувалися 12 осіб.

19 березня в Москві померла жінка, у якої раніше діагностували коронавірусну інфекцію. Влада повідомила, що причиною її смерті став розірвався тромб.

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...