Кільцеве сонячне затемнення в червні: Точна дата і що категорично робити не можна

Коридор затемнень, який почався 26 травня і посилився ретроградним Меркурієм, закінчиться 10 червня. У цей день відбудеться унікальне явище - кільцеве сонячне затемнення. Що це за явище і як сонячне затемнення може вплинути на людину – читайте в нашому матеріалі нижче, передають Патріоти України.

Кільцеве сонячне затемнення

Кільцеве сонячне затемнення відбудеться 10 червня о 13:42 за київським часом. Коли місячний диск проєктується на сонячний і кутовий діаметр менше за розміром, він не може повністю закрити Сонце і залишає вузьке і яскраве кільце. Побачити його зможуть тільки в окремих місцях земної кулі – в Гренландії, на півночі Росії, в Канаді. При гарній погоді - в Північній Азії, Європі та США.

Як затемнення вплине на людей

Точка цього затемнення знаходиться в Близнюках у з'єднанням з ретроградним Меркурієм. Найсильніше вплив затемнення можуть відчути Близнюки, Діви, Риби та Стрільці.

Основна плутанина і торкнеться спілкування, навчання, переговорів, документів, поїздок. Можливе спотворене сприйняття і зміщення фокуса в розумінні один одного.

Є ризик зробити необдуманий вчинок, порвати стосунки через емоції, спровокувати конфлікт. Але потрібно пам'ятати - все, що буде зруйновано в цей період, відновити буде неможливо. А наслідки доведеться потім довго відчувати на своєму житті. День може стати дуже емоційним, тривожним і хвилюючим. Можуть бути аварії, гучні злочини, протести, ескалації конфліктів.

Що категорично не можна робити в цей день

  • Не можна говорити погано про інших людей
  • Не можна дратуватися, проявляти агресію, не можна бажати людині чогось поганого та ображати.
  • Не можна з'ясовувати відносини, провокувати розриви або приймати рішення з приводу стосунків.
  • Не можна підписувати договори, складати важливі документи та здійснювати серйозні й дорогі покупки.

З архіву ПУ. На дорогах столиці помітили золотий ВАЗ-2107 (фотофакт)

середа, 22 вересень 2021, 10:30

Треба визнати, що авто стало виглядати набагато веселіше, ніж звичайні "Жигулі". Золотими можуть бути не тільки батони чи розкішні суперкари зірок. Фотографію ВАЗ-2107 в незвичайному золотому забарвленні опублікував ТопЖир, передають Патріоти України 1...

А чи не жарт знову? В Івано-Франківську мер пообіцяв мільйон тій школі, де вакцинуються від COVID-19 всі співробітники

середа, 22 вересень 2021, 9:56

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв виплатити мільйон гривень тому міському навчальному закладу, який першим зможе домогтися від співробітників стовідсоткової вакцинації від COVID-19. Про це чиновник заявити під час наради в Івано-Франківсь...