Кінь загинув відразу: На Волині блискавка тричі вдарила в підводу з людьми (відео)

Чоловіка госпіталізували, зараз він знаходиться в реанімації і його стан медики оцінюють, як важкий.

На Волині блискавка тричі вдарила у віз з конем, в якому сидів 45-річний чоловік разом з сином, передають Патріоти України.

Інцидент стався в селі Рудка. Чоловік разом з сином поверталися з поля і потрапили в грозу. До хати залишалося доїхати всього 50 метрів. Але навколо них почали виблискувати блискавки і одна з них потрапила прямо у підводу.

Кінь загинув на місці, 45-річний місцевий житель також постраждав і втратив свідомість. Його 14-річного сина ударом викинуло з візка. Коли він отямився, то був шокований тим, що на землі лежить мертвий кінь, а батько перебуває в непритомному стані. Він швидко зорієнтувався і побіг кликати на допомогу.

Першу допомогу потерпілому надавали дружина і мати. Вони робили штучне дихання і масаж серця. На місце події прибула машина швидкої допомоги і чоловіка госпіталізували, зараз він знаходиться в реанімації і його стан медики оцінюють, як важкий і кажуть, що йому дуже пощастило, так як від удару блискавки люди зазвичай гинуть на місці через сильний удар струмом.

Син постраждалого майже не постраждав, так як його викинуло з воза. Хлопчик відбувся сильним шоком.

З архіву ПУ. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

субота, 24 серпень 2019, 20:00

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...

Хіти тижня. Як після Голодомору Донбас росіянами заселяли (розсекречені архіви)

субота, 24 серпень 2019, 19:30

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Прот...