Кінець блискучої кар'єри? На Григорія Суркіса заведуть справу за фактом розкрадання коштів УЄФА

Григорій Суркіс / ФК "Динамо"

Українська асоціація футболу (УАФ) звернулася до ДБР, ГПУ і МВС із заявою про вчинення екс-президентом ФФУ кримінального злочину на сотні мільйонів євро, зазначають Патріоти України.

Як відомо, на початку вересня німецьке видання Der Spiegel провело розслідування, за підсумками якого був зроблений висновок, що в період з 2002-го по 2016 роки УЄФА направив в ФФУ для розвитку футболу в Україні 380 млн євро.

При цьому, всі кошти були проведені через офшорну фірму зареєстровану на Карибських островах і контрольовану президентом "Динамо" і братом віце-президента УЄФА Ігорем Суркісом, і могли бути використані для фінансування київського клубу.

Після даного матеріалу УАФ вирішило провести внутрішнє розслідування, за підсумками цього розслідування вирішено звернутися в правоохоронні органи із заявою про скоєння злочину для проведення всебічного і об'єктивного розслідування фактів можливого заволодіння попереднім керівництвом УАФ (ФФУ) засобами, які УЄФА перерахував на розвиток українського футболу в період з 1999-го по 2015 рік.

УАФ попросила розпочати досудове розслідування і визнати ГС "Українська асоціація футболу" постраждалим і цивільним позивачем в даному кримінальному провадженні на суму 380 млн євро.

Нижче дивіться фото документа із заявою УАФ:

Хіти тижня. Розгублені навіть силовики: Відео протестів у Білорусі, яке говорить саме за себе - такої жорстокості не чекали

середа, 12 серпень 2020, 9:00

З'явилося відео протестів і жорстких зіткнень в Білорусі після президентських виборів, 9 серпня, яке говорить сама за себе, передають Патріоти України. На кадрах омонівці поруч з автозаком притягують хлопця з голим торсом без свідомості і кидають його....

Дорогою на український курорт в авто нарахували 13 дітей (фотофакт)

середа, 12 серпень 2020, 8:50

Страшно уявити, що могло б статися, якби автомобіль потрапив в ДТП. Дорогою на Кирилівку, біля Якимівки, очевидці сфотографували на дорозі ВАЗ. У "вісімці" не було б нічого примітного, якби не кількість пасажирів. У машині нарахували 13 (!) дітей, пере...