"Кінець епохи бідності", новий поворот: Левова частка українців не зможе вийти на пенсію в 2022 році

Велика частина українців не зможуть у 2022 році вийти на пенсію в 60 років. Частина людей в країні буде працювати до 63 і 65 років, повідомляють Патріоти України з посиланням.


За даними Міністерства соціальної політики, у 2028 році 55% українців зможе отримувати пенсію з 60 років, 40% - з 63 років, і ще 5% стануть пенсіонерами тільки в 65 років. Середній пенсійний вік залишився на рівні 60 років, однак, у зв'язку з прив'язкою до стажу, подібна норма не для всіх. Так, у 2022 році, вихід на пенсію буде залежати від стажу: у 60 років вийдуть ті, у кого більше 29 років стажу, в 60 років - у кого від 19 до 29 років, а в 65 років - від 15 до 19 років.

У кого ж стаж роботи менш 15 років - залишається без пенсійних виплат. В такому випадку є можливість отримувати соціальну допомогу від держави, якщо після 65 років дохід менше, ніж прожитковий мінімум.

Розмір пенсії можна збільшити за допомогою стажу, влаштувавшись на офіційну роботу. Якщо ж немає роботи - добровільно сплачувати внески до Пенсійного фонду, гроші йдуть в залік стажу. Також можна докупити її за ціною в 44% мінімальної зарплати за кожен місяць.


Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

Андрій Шевченко назвав іноземного футболіста, який найбільше допоміг Україні

четвер, 19 травень 2022, 0:13

Легенда українського та світового футболу Андрій Шевченко відзначив польського форварда мюнхенської "Баварії" Роберта Левандовськи за надану підтримку Україні під час війни з Росією. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України. "Хто з іноземн...