Кінець епохи пустопорожніх обіцянок: Як виростуть комунальні тарифи у 2022 році, оцінки експертів

В Україні, де з початку року зросли тарифи, зокрема на розподіл газу, після закінчення опалювального сезону комунальні послуги подорожчають, зазначають Патріоти України.

В уряді прогнозують, що газ подорожчає на 10−16% (до 8,69−9,1 грн за куб), вода — на 11%, опалення — на 6%, а вартість електроенергії не збільшиться.

Зазначається, що такі оцінки було розроблено понад півроку тому, ще до різкого збільшення цін на газ у Європі.

Водночас Мінекономіки публікувало свій прогноз, зібравши думки експертів, який передбачає стрімкіше подорожчання:

  • газ — на 20% (до 9,4 грн);
  • електроенергія — на 17,5% (1,9 грн за споживання понад 100 кВт на годину);
  • опалення та гаряча вода на 16% (залежно від постачальника кінцева вартість відрізнятиметься).

У самому Кабміні зазначали, що консенсус-прогноз експертів часто не відповідає реальній динаміці цін. Проте ані уряд, ані експерти не могли за рік до енергокризи передбачати його наслідки для України. Також ніхто з високою точністю не може спрогнозувати, що чекає на енергоринок за рік.


"Упродовж лютого ми розширимо програму": Зеленський дозволив пенсіонерам витрачати "ковідну тисячу" на комуналку (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що "ковідною тисячею" можна буде оплачувати комунальні послуги. Втім, зробити це зможуть не усі. Витрачати "ковідну тисячу" на комуналку буде дозволено лише літнім людям, віком від 60 років. . Про це глава держа...

"Сезон-2022 розпочався приголомшливо!": Українська красуня-каратистка Терлюга виграла бій у Парижі (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 23:34

Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо каратистка Анжеліка Терлюга, котра восени минулого року вийшла заміж, блискуче розпочала змагальний рік, завоювавши «золото» престижного турніру Paris Open-2022 у столиці Франції за участю 464 спортсменів з 52 кр...