
У Києві водії маршруток масово відмовляються виходити на рейси через введення під час карантину спецперепусток - за тиждень звільнилося вже більше 250 чоловік, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНН.
«У нас в зв'язку з карантинними обмеженнями, в зв'язку з тим, що постійно штрафують водіїв, вони відмовляються працювати. Минулого тижня по Києву звільнилося понад 250 водіїв. Сьогодні багато водіїв також відмовилися виходити, причина - та ж. Людина виходить на зупинку без спецпропуски, і його основне завдання буде потрапити в громадський транспорт, якщо його не пускають - він вступає в конфліктні ситуації», - сказав голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.
За словами представника перевізників, причина звільнень в тому, що при посадці в маршрутку людини без спецпропуски штрафують не порушника, а водія.
«Тому з цієї причини у нас стоять автобуси, багато водіїв сьогодні просто відмовилися виходити в рейси.», - стверджує Моїсеєнко.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...