Кінець історії був сумний: Українець вкрав у Microsoft мільйони доларів за допомогою подарункових карток Xbox

Українця Володимира Кващука в листопаді 2020 року засудили до 9 років ув'язнення за крадіжку понад $10 млн у компанії Microsoft. Інженер-програміст, тестуючи функції Microsoft, знайшов помилку в системі і заробив на ній. Кващук зауважив, що коли він перевіряв покупку подарункових карт, Microsoft Store видавав справжні коди. Провівши несправжню транзакцію, він отримав код, який можна було погасити в магазині. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Подарункова карта Xbox – ключ із 25 букв і цифр, який при активації в цифрових магазинах поповнює гаманець користувача. Про помилку українець не повідомив керівництву, а став генерувати коди для себе.

Фахівці відстежили аккаунт, з якого генерувалися коди. Microsoft швидко знайшла головного підозрюваного, а сам Кващук зізнався в злочині. У суді його визнали винним за всіма пунктами звинувачення. Ймовірно, він буде депортований в Україну після відбуття терміну. Також він повинен виплатити штраф – $8,3 млн.

Раніше повідомлялося, що в Києві жінка стала жертвою шахраїв. Вона нібито в березні 2021 року взяла кредит через застосунок Дія, при цьому у неї навіть не було ID-карти, а персональні дані третім особам потерпіла не передавала. Тепер їй потрібно виплатити 11,6 тис. грн, з яких сам кредит трохи менше 2,5 тисячі гривень.

"Громадянка України Людмила Ж. "взяла кредит" через застосунок Дія. Звичайно, вона цей кредит не брала. І безумовно, вона навіть не зареєстрована в Дії. На момент оформлення шахрайського кредиту у неї не було навіть ID-карти, а лише старий паперовий паспорт-книжечка. Вона нікому не повідомляла свої паролі, які не віддавали телефон, усвідомлювала можливі наслідки", – розповів фахівець з інформаційної безпеки Костянтин Корсун.

"Поки РФ не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде": Лайма Вайкуле поставила на місце росіян

субота, 25 березень 2023, 18:27

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти російської агресії, висловилася про те, чи планує вона їздити в РФ. Крім цього, артистка чітко визначила, хто винен у тому, що зараз відбувається. У новому інтерв'ю для YouTube-каналу "І грянув Грем" Ва...

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

субота, 25 березень 2023, 17:51

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну