Кінець історії був сумний: Українець вкрав у Microsoft мільйони доларів за допомогою подарункових карток Xbox

Українця Володимира Кващука в листопаді 2020 року засудили до 9 років ув'язнення за крадіжку понад $10 млн у компанії Microsoft. Інженер-програміст, тестуючи функції Microsoft, знайшов помилку в системі і заробив на ній. Кващук зауважив, що коли він перевіряв покупку подарункових карт, Microsoft Store видавав справжні коди. Провівши несправжню транзакцію, він отримав код, який можна було погасити в магазині. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Подарункова карта Xbox – ключ із 25 букв і цифр, який при активації в цифрових магазинах поповнює гаманець користувача. Про помилку українець не повідомив керівництву, а став генерувати коди для себе.

Фахівці відстежили аккаунт, з якого генерувалися коди. Microsoft швидко знайшла головного підозрюваного, а сам Кващук зізнався в злочині. У суді його визнали винним за всіма пунктами звинувачення. Ймовірно, він буде депортований в Україну після відбуття терміну. Також він повинен виплатити штраф – $8,3 млн.

Раніше повідомлялося, що в Києві жінка стала жертвою шахраїв. Вона нібито в березні 2021 року взяла кредит через застосунок Дія, при цьому у неї навіть не було ID-карти, а персональні дані третім особам потерпіла не передавала. Тепер їй потрібно виплатити 11,6 тис. грн, з яких сам кредит трохи менше 2,5 тисячі гривень.

"Громадянка України Людмила Ж. "взяла кредит" через застосунок Дія. Звичайно, вона цей кредит не брала. І безумовно, вона навіть не зареєстрована в Дії. На момент оформлення шахрайського кредиту у неї не було навіть ID-карти, а лише старий паперовий паспорт-книжечка. Вона нікому не повідомляла свої паролі, які не віддавали телефон, усвідомлювала можливі наслідки", – розповів фахівець з інформаційної безпеки Костянтин Корсун.

Копи "гумор" не оцінили: У Польщі українець вкрав гаманець і заховався від поліції під диваном (фото)

середа, 1 грудень 2021, 23:00

У Польщі 26-річний українець, який працює кур'єром, в одному із ресторанів Варшави вкрав гаманець відвідувача. Коли до нього прийшла поліція, він заховався під диваном і відмовлявся виходити. Про це повідомляє поліція Варшави, передають Патріоти Україн...

Колись людство стане їм зайвим? Перші у світі біороботи почали самовідтворюватися

середа, 1 грудень 2021, 22:20

Науковці університету Вермонта у США виявили, що створені ними перші у світі біороботи — ксеноботи мають здатність самовідтворюватися, повідомляють Патріоти України з посиланням на New Scientist. Ксеноботів вперше було створено минулого року за допомог...