
Телескоп Hubble повністю відключений через несправність головного бортового комп’ютера. 13 червня, після того, як обсерваторія припинила отримувати сигнали keep-alive, апарат прийняв рішення перевести усі наукові інструменти в безпечний режим, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Science Alert.
Відомо, що фахівці намагалися перезавантажити систему супутника, втім через деякий час збій повторився. Однією з причин несподіваної проблеми може бути модуль пам’яті. Команда спеціалістів планувала змінити модуль на один із резервних й спостерігала за роботою головного комп'ютера протягом наступного дня. Ця спроба також виявилася невдалою.
Нагадаємо, що космічну обсерваторію Hubble було виведено на орбіту Землі 24 квітня 1990 року. З того часу телескоп передав Землі більше ніж мільйон знімків, які допомогли вченим розширити своє уявлення про космічний простір навколо планети. Бортовий комп'ютер, зі свого боку, востаннє отримував оновлення у 2009 році.
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...